درباره جهش

با ورق زدن تاریخ و سفر به چند صد سال گذشته ، متوجه می شویم که تکنولوژی و پدیده هایی که امروز برای ما عادی است، برای گذشتگان دور از تصور و شبیه به رویا بوده ؛ اکنون نیز تصویری از آینده در هاله ای از ابهامات نهفته است ؛ با افزایش سطح علمی و پیشرفت تکنولوژی در کشورمان ، آینده درخشان ایران زمین میتواند تلفیقی از جهش به دنیای فناوری با حفظ سنت و اصالت این خاک نجیب باشد.

شرکت فناوران هوش مصنوعی جهش در این مسیر گام برداشته و با این هدف  در سال 1401 با تکیه بر فعالیت و تحقیقات پنج ساله گروه صنعتی فناوران البرز تاسیس گردیده است.

این شرکت با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و با به کارگیری نیروهای متخصص و جوان در حال فعالیت بر پروژه های مختلف در زمینه الکترونیک ، هوش مصنوعی و رباتیک می باشد.

از جمله این پروژه ها میتوان به هوشمندسازی خانه ها و گلخانه ها ، ساخت پرینتر سه بعدی (HD3D) ، ساخت ربات متاورسی متابات ، ربات آموزشی لگونیک و ربات هوشمند خانگی (UDDU) اشاره کرد.

advanced divider

تیزر معرفی شرکت فناوران هوش مصنوعی جهش:

advanced divider

برخی پروژه های مهم شرکت جهش:

advanced divider

هم چنین ، میتوانید برای دنبال کردن اخبار هوش مصنوعی ، کاربرد ابزارهای هوش مصنوعی ، معرفی و شناخت قطعات الکترونیکی و …. پیج اینستاگرام جهش را دنبال کنید.

پیج شرکت فناوران هوش مصنوعی جهش
  • following
  • followers
  • posts

(از وصل بودن VPN خود اطمینان حاصل کنید. )